Rezervace na kurz

V případě, že jste na vybrané pobočce nenašli kurz pro věkovou kategorii svého dítěte, kontaktujte nás buď telefonicky nebo e-mailem. V případě většího počtu zájemců, kurz rádi otevřeme. 

TIP! Než kliknete na tlačítko, přečtěte si následující informace:

Online rezervace

Každý nový žáček nastupující do kurzu, má právo první ukázkové hodiny. V případě, že nebude chtít pokračovat dál v kurzu, odchází a nic neplatí. V opačném případě zaplatí i tuto hodinu a pokračujete dál v kurzu.

Prosíme Vás tedy o přihlášení na kurz, i v případě, že chcete vyzkoušet jen ukázkovou lekci. Díky tomu o Vás lektorka bude vědět a bude mít pro Vás připravené vybavení a také Vás můžeme informovat v případě, že lekci v ten den z důvodu nemoci lektora zrušíme. 

Stávající žáčci se na další pololetí (popř. na jednorázové a prázdninové akce) nepřihlašují znovu, jejich přihlašovací údaje jsou platné po celou dobu navštěvování našich kurzů.

 

Jak se registrovat do kurzu:

Registraci do kurzu provedete jednoduše online: 

1. Přes odkaz: https://skolayamaha.webooker.eu/, naleznete zde aktuální přehled kurzů k zápisu. 

2. Ve zvoleném kurzu kliknete na políčko - Registrovat na kurz. Systém vás vyzve k zadání Nový účet nebo k Přihlášení (v případě, že již jste naším klientem). 

3. Pokud se u nás hlásíte na kurz poprvé potřebujete se do systému registrovat založením Nového účtu. Vyplňte všechny potřebné informace k vytvoření nového účtu. Následně vám do vaší emailové schránky přijde zpráva s prosbou o dokončení registrace. 

Tímto krokem jste registrováni v rezervačním systému, NE však v kurzu, který chcete navštěvovat, proto je důležité postupovat dále.

4. Po odsouhlasení Potvrzení emailu ve vaší emailové schránce vás odkaz přesměruje na Přihlášení do rezervačního systému, kde se přihlásíte a vyplníte údaje o studentovi, kterého přihlašujete na kurz - Přidat studenta a potvrdíte údaje políčkem Další a vyplníte Kontaktní údaje - Prosíme Adresu bydliště vyplňujte řádně - Ulice, číslo popisné, Město a PSČ a zvolíte tlačítko Uložit. 

5. Systém vás vyzve k Potvrzení registrace vybraného kurzu. 

6. Do emailu vám přijde potvrzení registrace a faktura. Tím je registrace kompletní.

 

Nevíte si rady, nejste si jistí? 

Napište nám na email: yamaha@hudbaproradost.cz nebo rovnou volejte na číslo: +420 602 863 506 a my vás registrací i výběrem kurzu rádi pomůžeme. 

Potřebujete poradit?

Nechce se Vám pročítat tuny informací a hledat co je pro Vás vhodné?

Nechte nám telefon a my Vám zavoláme.

Nebo nám zavolejte na telefonní číslo: +420 602 863 506

Chráněno službou reCAPTCHA a Google
Ochrana soukromí - Smluvní podmínky