Zakladatelka

Eva Klesová - ředitelka

Klesová

Můj původní obor byl obchod, ale vzdělávání mě odjakživa bavilo.

Miluji novinky, informace a knížky.

Po narození syna jsem přemýšlela o tom, co dobrého mohu udělat pro přirozený rozvoj jeho schopností a vlastně i jeho budoucí život ... a objevila jsem Hudební školu YAMAHA.

Kurzy jsme začali navštěvovat, když mu byl zhruba rok a natolik nás oslovily, že jsem se nakonec rozhodla v oboru pracovat a umožnit tak i dalším maminkám a jejich dětem v oblastech, kde Hudební škola YAMAHA zatím nefungovala, jejich navštěvování.

Celý můj profesní život mě bavilo vzdělávání dospělých, tak proč nezačít od začátku a nejít do pedagogiky…

Po zhruba 1/2 roce nekonečného hledání, zařizování a schůzek, které můj syn většinou absolvoval se mnou, jsme se konečně v září 2009 dočkali prvního zahájení kurzů Hudební školy YAMAHA v Kralupech nad Vltavou, České Lípě a na Mělníku pod mým vedením.

V současné době provozujeme 15 poboček v Ústeckém, Středočeském kraji a Praze.

Mezi tím jsem si v Kralupech nad Vltavou otevřela centrálu 😉 – Vzdělávací centrum od A do Z, později nazvané AZetko. To je dnes součástí Centra D8 o.p.s., kde nabízíme nekonečné množství aktivit pro všechny generace.

Protože jsem měla pocit, že se chci posunout zase o něco dál, začala jsem v minulém roce studovat aplikovanou psychologii. Můj příběh tak pokračuje dál…

Spolu s týmem lektorek děláme vše pro to, aby se Vám i Vašim dětem na našich hodinách opravdu líbilo. A jak dalece se nám to daří?

Navštivte nás a uvidíte sami...

 

Eva Klesová

Tel.: 602 863 506

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, odpovím Vám a ráda si poslechnu i Vaše připomínky.

Mám velké štěstí, dělám práci, která mě baví 🙂

 

Naše lektorky

Alžběta Čadilová - Praha 17 - Řepy, KC Průhon

Čadilová

Lektorka předškolních oborů

Zájem o hudbu a práce s dětmi mě provází celý život. V dětství jsem navštěvovala základní uměleckou školu, kde jsem rozvíjela hlavně své pěvecké schopnosti. Později jsem vystudovala psychologii na Pedagogické fakultě a již v době studií jsem pracovala jako lektorka v Hudební škole Yamaha. Nyní jsem především maminkou dvou dětí a s nově nabytými rodičovskými zkušenostmi jsem se k vedení kurzů opět ráda vrátila. 

 

 

Andrea Hamáková - Kadaň - Radka z.s., Klášterec nad Ohří - ZUŠ

Hamáková

Lektorka předškolních oborů

O Hudební škole YAMAHA jsem se poprvé dozvěděla, když mi bylo dvanáct - byl to pořad v televizi, kde japonské děti navštěvující tuto školu dokázaly svými improvizacemi zaujmout plný sál. Oslovilo mě to hlavně proto, že jsem v té době sama "bojovala" s hrou na piano v ZUŠ a strašně se mi líbilo, jak byl během pořadu kladen důraz na kreativitu, souhru a radost ze hry. Tehdy jsem ještě netušila, že se mi narodí neposedný syn, kterého neudrží v klidu nic kromě písniček a básniček. Díky němu jsem byla "donucena" každý den zpívat a hrát na kytaru, aby vůbec na chvíli usnul :-) A když před několika lety přišla nabídka vést předškolní kurzy Hudební školy YAMAHA, nedalo se tomu zkrátka odolat :-))) Malé děti a hudba byly odjakživa můj veliký zájem. A udělala jsem dobře, tato práce mě opravdu naplňuje a vidím v ní smysl :-)

 

 

Barbora Holá - Roztoky, ZŠ

Holá

Lektorka předškolních oborů

Od dětství se aktivně věnuji hudbě - hře na klavír a zpěvu. Po gymnáziu jsem vystudovala obory sociální pedagogika, sociální práce a andragogika. Několik let jsem pracovala v neziskové oblasti, kde jsem se věnovala především aktivizaci seniorů a realizaci evropských programů pro aktivní seniory. Po narození nejstarší dcery jsem hledala uplatnění, které lze skloubit s péči o malé dítě. V Hudební škole Yamaha jsem toto uplatnění našla. Vedení hudebních kurzů pro předškolní děti se s malými přestávkami věnuji již od roku 2010. Práce s dětmi a tvůrčí a partnerská spolupráce s kolegyněmi jsou pro mě inspirativní. V současné době jsem již pětinásobnou maminkou, a tak mi příliš mnoho času na koníčky nezbývá. S dětmi rádi trávíme společně čas v přírodě. A pokud mi zbyde trochu času pro sebe, ráda si přečtu knihu nebo zajdu s manželem do divadla.

 

 

Denisa Kinclová - Praha 8 - KD Krakov

Kinclová

Lektorka předškolních oborů

Hudební vlohy jsem získala již od maminky, která je hudebně nadaná a sama hrála na housle, kytaru a flétnu. Již od svých 8 let jsem chodila na soukromé hodiny klavíru a později do ZUŠ. V 11 letech jsem přidala ještě hodiny sborového a sólového zpěvu, které mi vydržely až do mých 27 let, kdy jsem porodila první děťátko. Umím si zahrát na flétnu, kytaru, se synem momentálně zkouším foukací harmoniku a v budoucnu bych se ráda naučila hrát také na violoncello. Zúčastnila jsem se několik celostátních soutěží, zejména v Olomouci, a několikrát se umístila na prvních pozicích. Stále se snažím věnovat alespoň sborovému zpěvu a každé vánoce se těším na své sopránové sólo v "Rybovce". Zajímavostí je, že jsem studovala na elektrikáře pro slaboproud a vystudovala obor elektrotechnická a strojírenská zařízení. Mezi mé koníčky kromě hudby patří historický šerm a divadlo (mám za sebou již několik vystoupení na hradech v ČR), pečení, plavání a relaxování, i když co si budeme povídat, s dětmi už na koníčky tolik času není.

 

 

Eva Horčičková - Praha 15 - Hostivař TJ Sokol, ZŠ Človíček

Horčičková

Lektorka předškolních oborů

Hudba mě provází od malička. Zpívala jsem v dětských sborech jak v MŠ, tak v ZŠ. Prošla jsem si také Základní uměleckou školou, kde jsem hrála na zobcovou flétnu, příčnou flétnu a navštěvovala dramatický kroužek. Moc ráda zpívám nejen pro sebe a své 4leté dcerce, ale také příležitostně na karaoke. Hudbu mám ráda i jako divák, hlavně pak muzikály. Některé znám nazpaměť. Do Hudební školy YAMAHA jsme začaly chodit s dcerkou, když jí bylo 7 měsíců. Věřím, že hudba dokáže duševně obohatit a rozvíjet i takto malé děti. Kromě hudby je mým koníčkem cestovaní a cizí jazyky. Sama se domluvím anglicky, německy a italsky. Je faktem, že pokud člověk má a rozvíjí svůj hudební sluch, učí se mu cizí jazyky daleko snadněji. I to je dalším důvodem, proč navštěvovat hudební kurzy už od robátek.

 

 

Monika Panešová - Roudnice nad Labem, Centrum D8

Panešová

Lektorka předškolních oborů a popu

Zpěv mě provázel od útlého dětství. Zpívavala mi už babička, která byla členkou místního pěveckého sdružení. Na ZUŠ jsem začínala s klavírem, který jsem na delší dobu opustila, abych se mohla věnovat zpěvu, nejprve sborovému, později sólovému. Po střední škole jsem se rozhodla pro obor Hudební vychova a Angličtina na UJEPu v Ústí nad Labem a získala titul Magistra. Během studia jsem téměř půl roku strávila na studijním pobytu v norském Stavangeru, který byl zaměřen na hudbu. Kromě několika sezón s taneční kapelou, jsem dlouhých 10 let působila v gothic-metalové kapele. O Hudební škole YAMAHA jsem se dozvěděla od kamarádky a sama jsem ji začala s dcerkou navštěvovat. Kromě zpívání také miluji tvořivé činnosti (šítí atd.), tanec a čtení.

 

 

Olena Žumárová - Praha 6 - Bubeneč Arha, DS Oříšek

Žumárová

Lektorka předškolních oborů

Hudbě se věnuji od 6 let. Vystudovala jsem AMU ve Lvově (Ukrajina) obor housle a klavír. Poté jsem se vdala do České republiky, kde jsem rok procházela stáž na AMU v Praze v oboru housle. S narozením dětí jsem hudbu objevila v jiném světle. Hudbu jako kouzlo uspávání, hudbu jako kouzlo objevování světa, hudbu jako hru. Právě to mě přivedlo k HUdební škole Yamaha. Jako lektorka se od dětí na svých kurzech nabíjím energií a učím se od nich žít na 150%:-) Mimo hudbu pak ráda jezdím na kole, chodím po horách a plavu.

 

 

Paulina Natalia Březinová - Chomutov, RC Kolibřík

Březinová

Lektorka předškolních oborů

Pocházím z učitelské rodiny avšak od mala mě to táhlo k umění - zpívala jsem, tančila, kreslila a učila jsem se hrát na různé nástroje. Po maturitě jsem získala diplom herečky hudebního divadla a dalších sedm let jsem se profesně věnovala divadlu a tanci. Zároveň jsem však také pracovala s dětmi a mládeží jako taneční instruktorka a také studovala pedagogický obor polština. Pak jsem se vdala do Čech a věnovala jsem se rodině, mám čtyři děti. Nyní pracuji v dětské skupině, studuji obor Učitelství pro mateřské školy na Pedagogické fakultě UK a také absolvuji kurz Taneční a pohybové výchovy na HAMU. Práce s dětmi mě baví a naplňuje, je kreativní a smysluplná, beru ji jako poslání :). 

 

 

Petra Bílková - Roudnice nad Labem, Centrum D8

Bílková

Lektorka předškolních oborů

Jako učitelka mateřské školy mám velmi blízko k dětem a zároveň k hudbě jako takové. Moc ráda s dětmi zpívám, písničky pohybově ztvárňuji a předávám dětem spoustu nových poznatků a zkušeností, což bych ráda uplatnila i v předškolních kurzech Hudební školy YAMAHA.

 

 

Petra Skalová - Roudnice nad Labem, Centrum D8

Skalová

Lektorka předškolních oborů, hry na flétnu a keyboard

Hudba mě provází od malička. V dětství jsme navštěvovala základní uměleckou školu obor - hra na klavír a také několik pěveckých sborů. Po absolvování gymnázia byla pro mě jasná volba pedagogická fakulta. Zde jsem vystudovala obor hudební výchova - matematika. Poté jsem učila na několika školách, od ZUŠ přes základní školu i na střední škole. Po narození syna jsem se dozvěděla o Hudební škole Yamaha. Zde učím již 10 let, od miminek, předškoláků, až po dospělé. Momentálně se věnuji i výuce zobcových fléten a kláves. Na Hudební škole Yamaha se mi líbí možnost kontinuálního hudebního vývoje. Učíme zde děti od batolecího věku až po dospělé. A pro všechny se najde propracovaná metodika, nepřeberné množství metod jak všem, dle jejich věku, zprostředkovat hudební rozvoj ve všech směrech.

 

 

Radka Skalická - Mělník - RC Kašpárek, Kralupy nad Vltavou - Centrum D8 (čt dopol.), Neratovice - RC Myšák

Skalická

Lektorka předškolních oborů

Hudbě se věnuji již od dětství, chodila jsem na ZUŠ 8 let na kytaru a 2 roky na zpěv. V dospělosti jsem několik let zpívala s orchestrem. Na Hudební školu YAMAHA mě upozornila moje kamarádka. Nejdříve jsem začala chodit na lekce se synem a hned vzápětí jsem začala učit předškolní kurzy, které nyní vyučuji již pátým rokem. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje.

 

 

Provozně - administrativní tým

Kateřina Murtingerová

Murtingerová

Správa sociálních sítí

Hudba pro radost mě oslovila svým konceptem, mám dva malé raubíře a tak jsem se přirozeně začala zajímat o vše kolem dětí, co má smysl a děti rozvíjí. Hudba mě provázela celý život, tatínek od mlada zpívá a hraje na kytaru ve své kapele. Já tedy raději zůstala jen u zpívání v autě a samozřejmě teď s dětmi. Studovala jsem reklamní fotografii a sociální a mediální komunikace. Spravování sociálních sítí do toho pak dokonale zapadlo.

 

 

Lucie Froňková

Froňková

Koordinátorka

Jsem maminka 3 dětí a s nejmladším synem navštěvuji kurzy Yamahy, tak jsem se také dostala k nynější práci. V Hudbě pro radost jsem začínala na pozici Fundraiserky. V tuto chvíli však působím na pozici koordinátorky a mým úkolem je zajistit bezproblémový chod naší organizace. Snažím se, aby vše fungovalo tak, jak má. 

 

 

 

 

Lucie Lakatošová

Lakatošová

Fundraising

Abych se na mateřské dovolené nenudila, dostudovala jsem vysokou školu Mezinárodních vztahů a Evropských studií. Najednou jsem měla pocit, že mám moc volného času, a protože mám hodně dítě a druhé bylo na cestě, tak jsem začala hledat práci, kterou bych zvládala z domu. A do pár dnů mi do e-mailu přišla nabídka z Hudby pro radost, kterou navštěvuji s dcerou od jejích šesti měsíců a brzy začneme s hudební výchovou i našeho novorozeného syna. Byl to malý zázrak, na nic jsem nečekala a na nabídku odpověděla. Teď mám úžasný pocit z toho, že můžu vyhledáváním a zajišťováním prostředků pro naši organizaci pomoci jí posouvat se dále. 

 

Valentýna Škrabálková

Škrabálková

Administrátorka

Jsem máma jedné neposedné holčičky, která se chtěla nějakým způsobem aktivně realizovat během mateřské "dovolené". Jsem nesmírně vděčná, že díky Hudbě pro radost mohu. S dcerou aktivně chodíme na kurzy od jejích 6 měsíců, protože pevně věřím, že láska k hudbě je dědičná. Pokud nám někdy budete psát e-mail, je velmi pravděpodobné, že Vám na něj odpovím právě já :-). 

 

Potřebujete poradit?

Nechce se Vám pročítat tuny informací a hledat co je pro Vás vhodné?

Nechte nám telefon a my Vám zavoláme.

Nebo nám zavolejte na telefonní číslo: +420 602 863 506

Chráněno službou reCAPTCHA a Google
Ochrana soukromí - Smluvní podmínky