Zakladatelka

Eva Klesová - ředitelka

Klesová

Můj původní obor byl obchod, ale vzdělávání mě odjakživa bavilo.

Miluji novinky, informace a knížky.

Po narození syna jsem přemýšlela o tom, co dobrého mohu udělat pro přirozený rozvoj jeho schopností a vlastně i jeho budoucí život ... a objevila jsem Hudební školu YAMAHA.

Kurzy jsme začali navštěvovat, když mu byl zhruba rok a natolik nás oslovily, že jsem se nakonec rozhodla v oboru pracovat a umožnit tak i dalším maminkám a jejich dětem v oblastech, kde Hudební škola YAMAHA zatím nefungovala, jejich navštěvování.

Celý můj profesní život mě bavilo vzdělávání dospělých, tak proč nezačít od začátku a nejít do pedagogiky…

Po zhruba 1/2 roce nekonečného hledání, zařizování a schůzek, které můj syn většinou absolvoval se mnou, jsme se konečně v září 2009 dočkali prvního zahájení kurzů Hudební školy YAMAHA v Kralupech nad Vltavou, České Lípě a na Mělníku pod mým vedením.

V současné době provozujeme 14 poboček v Ústeckém, Středočeském kraji a Praze.

Mezi tím jsem si v Kralupech nad Vltavou otevřela centrálu 😉 – Vzdělávací centrum od A do Z, později nazvané AZetko. To je dnes součástí Centra D8 o.p.s., kde nabízíme nekonečné množství aktivit pro všechny generace.

Protože jsem měla pocit, že se chci posunout zase o něco dál, začala jsem v minulém roce studovat aplikovanou psychologii. Můj příběh tak pokračuje dál…

Spolu s týmem lektorek děláme vše pro to, aby se Vám i Vašim dětem na našich hodinách opravdu líbilo. A jak dalece se nám to daří?

Navštivte nás a uvidíte sami...

 

Eva Klesová

Tel.: +420 602 863 506

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, odpovím Vám a ráda si poslechnu i Vaše připomínky.

Mám velké štěstí, dělám práci, která mě baví 🙂

 

Naše lektorky

Andrea Hamáková - Kadaň - Radka z.s.

Hamáková

Lektorka předškolních oborů

O Hudební škole YAMAHA jsem se poprvé dozvěděla, když mi bylo dvanáct - byl to pořad v televizi, kde japonské děti navštěvující tuto školu dokázaly svými improvizacemi zaujmout plný sál. Oslovilo mě to hlavně proto, že jsem v té době sama "bojovala" s hrou na piano v ZUŠ a strašně se mi líbilo, jak byl během pořadu kladen důraz na kreativitu, souhru a radost ze hry. Tehdy jsem ještě netušila, že se mi narodí neposedný syn, kterého neudrží v klidu nic kromě písniček a básniček. Díky němu jsem byla "donucena" každý den zpívat a hrát na kytaru, aby vůbec na chvíli usnul :-) A když před několika lety přišla nabídka vést předškolní kurzy Hudební školy YAMAHA, nedalo se tomu zkrátka odolat :-))) Malé děti a hudba byly odjakživa můj veliký zájem. A udělala jsem dobře, tato práce mě opravdu naplňuje a vidím v ní smysl :-)

 

Kateřina Paverová - Neratovice - RC Myšák

Paverová

Lektorka předškolních oborů

Jmenuji se Kateřina Paverová. Hudba mě provází už od útlého dětství až doteď a doufám, že bude i nadále. Nedovedu si svůj život bez hudby vůbec představit. Jako maminka dvou dětí jsem chtěla, aby i je hudba provázela od dětství a i když jsem jim od malička zpívala, po objeveni hudebních kurzů Yamaha jsem věděla, že je to to pravé. A proto, když se mi naskytla možnost být součástí tohoto úžasného konceptu a seznamovat s hudbou i ostatní děti, byla jsem nadšená. Je to pro mě ale i velká výzva a budu se snažit udělat maximum pro to, abych ji zvládla.

 

Jana Šebestová - Mělník - RC Kašpárek

Šebestová

Lektorka předškolních oborů

K hudební škole YAMAHA jsem se dostala coby čerstvá absolventka mělnického gymnázia. Tehdy mě kamarádka doporučila jako dobrovolnici/ vedoucí dětské herničky do RC Kašpárek, kde se hodně zpívalo, říkalo, hrálo, imitovalo, cvičilo. Odtud už byl jen krůček k dalším aktivitám v RC, jako je divadlo pro děti, všemožná zpívání - koledy, lidovky, hudební dílny a v témže čase se hledala na naši pobočku lektorka hudební školy Yamaha. Do té doby jsem (v tu chvíli bezdětná) o takových kurzech neslyšela. Po školení a hlubším náhledu na tuto tematiku jsem se ale do této výuky zamilovala a tato láska mi zůstala až dodnes. Nyní už jsem také maminka tří dětí předškolního věku a všechny mé děti naše lekce navštěvují a moji lásku k hudbě a těmto kurzům sdílejí. Není to jen o pravidelném kroužku pro děti, nějakém zpívání písniček a povídání říkadel - jsme tu všichni pro sebe i pro všechny, do této aktivity vkládá lektor i rodiče a děti všechno. Jedeme na plný plyn, vzájemně se nabíjíme a koluje mezi námi opravdu obrovská pozitivní energie, jsme v bezpečném a milém prostoru a čase. Každému, kdo ještě tápe a chce NĚCO VÍC, než jen "kroužek, aby se dítě zabavilo" říkám, přijďte se podívat a vyzkoušejte to na vlastní kůži. Doporučení nestačí, zkušenosti jsou nepřenositelné. Těšíme se na vás! Vaše Jana Š.

 

Monika Panešová - Roudnice nad Labem, Centrum D8

Panešová

Lektorka předškolních oborů a popu

Zpěv mě provázel od útlého dětství. Zpívavala mi už babička, která byla členkou místního pěveckého sdružení. Na ZUŠ jsem začínala s klavírem, který jsem na delší dobu opustila, abych se mohla věnovat zpěvu, nejprve sborovému, později sólovému. Po střední škole jsem se rozhodla pro obor Hudební vychova a Angličtina na UJEPu v Ústí nad Labem a získala titul magistr. Během studia jsem téměř půl roku strávila na studijním pobytu v norském Stavangeru, který byl zaměřen na hudbu. Kromě několika sezón s taneční kapelou, jsem dlouhých 10 let působila v gothic-metalové kapele. O Hudební škole YAMAHA jsem se dozvěděla od kamarádky a sama jsem ji začala s dcerkou navštěvovat. Kromě zpívání také miluji tvořivé činnosti (šítí atd.), tanec a čtení.

 

Petra Skalová - Roudnice nad Labem, Centrum D8

Skalová

Lektorka předškolních oborů, hry na flétnu a keyboard

Hudba mě provází od malička. V dětství jsme navštěvovala základní uměleckou školu obor - hra na klavír a také několik pěveckých sborů. Po absolvování gymnázia byla pro mě jasná volba pedagogická fakulta. Zde jsem vystudovala obor hudební výchova - matematika. Poté jsem učila na několika školách, od ZUŠ přes základní školu i na střední škole. Po narození syna jsem se dozvěděla o Hudební škole Yamaha. Zde učím již 10 let, od miminek, předškoláků, až po dospělé. Momentálně se věnuji i výuce zobcových fléten a kláves. Na Hudební škole Yamaha se mi líbí možnost kontinuálního hudebního vývoje. Učíme zde děti od batolecího věku až po dospělé. A pro všechny se najde propracovaná metodika, nepřeberné množství metod jak všem, dle jejich věku, zprostředkovat hudební rozvoj ve všech směrech.

Hana Tumová - Roudnice nad Labem, Centrum D8

Tumová

Lektorka předškolních oborů

Hudba mě fascinovala už od dětství. K hudbě mě vedla moje maminka, která ráda zpívala a učila mě různé písničky a říkanky. Protože mě hudba bavila, přihlásila mě do ZUŠ, kde jsem se nejprve učila hrát na flétnu a později jsem si sama vybrala, stejně jako ona, hru na kytaru.
Jako obor svého studia jsem si zvolila biologii na Karlově univerzitě, a přestože mě práce zavedla jinam, hudba mě provázela ve volném čase dál. Když se mi pak narodila dcera, vzpomněla jsem si na své dětství a také jsem doma dceři často zpívala. Hudba dokázala naši malou princeznu uspat, uklidnit, rozesmát i roztancovat, a já si znovu připomněla, jakou má kouzelnou moc. Později, když se narodil syn, mě kamarádka upozornila na hudební školu Yamaha. Díky mé mamince i vlastním dětem vím, jak je skvělé, když děti vyrůstají s hudbou. Jsem ráda, že se na tom mohu podílet a tvořit s dětmi a jejich rodiči nové nezapomenutelné zážitky. Těším se na vás.

 

Daniela Sekera Drobná - Litoměřice - HOPík Gym

Drobná

Lektorka předškolních oborů

Jmenuji se Daniela a jsem maminka tří synů :), momentálně na rodičovské dovolené. Narodila jsem se do hudební rodiny a mám úspěšně dokončený II.cyklus hry na klavír. V době mých studií byla popoulární ekonomie, a tak jsem vystudovala inženýrské studium Ekonomie a management na CZU. Při vysoké škole jsem pracovala jako letuška a poté jsem strávila 2 roky v nadnárodní firmě prací s ekonomickým zaměřením, nicméně jsem zjistila, že touto cestou se v životě ubírat nechci. V době mého druhého těhotenství jsem začala pracovat jako instruktorka (instruktor zákl. pohybových aktivit pro předškolní děti a rodiče a děti III. třídy) Cvičení rodičů s dětmi v Sokole, kde působím již 4 rokem. Práce s dětmi mě baví a vidím v ní smysl, a proto se jí budu ráda věnovat i do budoucna. Hudební škola Yamaha rozvíjí zábavnou formou hudební vnímání dětí, které je pro jejich vývoj důležité. Jsem ráda, že můžu být její součástí. Těším se na vás.

 

Andrea Grundzová - Litoměřice - HOPík Gym

Lektorka předškolních oborů

Hudba je nedílnou součástí mého života už od dětství. Už od mala jsem navštěvovala pěvecké sbory, věnovala se tanci a hře na kytaru. Bylo pro mě tedy celkem přirozené, že jsem si jako své budoucí povolání zvolila cestu pedagoga. Vystudovala jsem obor pedagogické lyceum na střední pedagogické škole v Mostě. Při vysokoškolských studiích se ze mě stala dvojnásobná maminka, a tak šlo studium před mateřstvím stranou. Dcery však rostou jako z vody a mě se naskytla možnost začít pracovat jako lektorka v Hudební škole Yamaha. Celý koncept školy mě od první lekce neskutečně zaujal a vidím v něm obrovský potenciál ve vzdělávání dětí. Velmi mě těší být součástí hudební školy. Právě díky ní jsem se utvrdila v tom, čemu se chci v budoucnu věnovat.

 

Lucie Hédlová - Praha 8 - KD Krakov, Praha 6 - Studio zdravi - Arha, Praha 9, Ďáblice - KC Vlna

Hédlová

Lektorka předškolních oborů

Jsem mámou dvou dětí a ačkoli jsem vystudovala pedagogickou školu, až teprve s každým dalším dnem, který společně s nimi prožívám, jsem lépe porozuměla jejich světu. Hudba mě provází téměř celý život - je pro mě odpočinkem, zábavou, prostorem k přemýšlení a tvoření, ale i k vyčištění hlavy. Největším koníčkem je pro mě zpěv, kterému se aktivně věnuji. Z nástrojů ovládám klavír, kytaru, flétnu a pohrávám si s ukulele. Těším se na Vás! :-)

 

Olena Žumárová - Praha 6 - Dejvice, DS Oříšek

Žumárová

Lektorka předškolních oborů

Hudbě se věnuji od 6 let. Vystudovala jsem AMU ve Lvově (Ukrajina) obor housle a klavír. Poté jsem se vdala do České republiky, kde jsem rok procházela stáž na AMU v Praze v oboru housle. S narozením dětí jsem hudbu objevila v jiném světle. Hudbu jako kouzlo uspávání, hudbu jako kouzlo objevování světa, hudbu jako hru. Právě to mě přivedlo k HUdební škole Yamaha. Jako lektorka se od dětí na svých kurzech nabíjím energií a učím se od nich žít na 150% :-). Mimo hudbu pak ráda jezdím na kole, chodím po horách a plavu.

 

Milena Adamcová - Praha 6 - Dejvice, DS Oříšek, Praha 6 - Řepy, KC Průhon

Adamcová

Lektorka předškolních oborů

Hudbě se věnuji od svých sedmi let. Nejdříve jsem chodila do Základní umělecké školy v Brandýse nad Labem, poté jsem studovala na Pražské konzervatoři a v roce 2012 jsem ukončila magisterské studium na Západočeské Univerzitě v Plzni. Pravidelně se také účastním nejrůznejších hudebních seminářů a přednášek v oblasti muzikoterapie. Hudební školu Yamaha jsem objevila v roce 2014 a zaujala mne především svou širokou nabídkou Předškolních hudebních programů. Mám vřelý vztah k dětem všech věkových kategorií a ráda bych skrze hudbu dětem zprostředkovala zapojení do tvůrčího hudebního procesu.

 

Denisa Ficová - Praha 9, Letňany - Klub Letnice, Praha 9, Hloubětín - Volnočasové centrum H55, Praha 15, Hostivař -  Plaváček Slunečný vršek

Ficová

Lektorka předškolních oborů

Jmenuji se Denisa Ficová a jsem studentkou prvního ročníku na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Od malička jsem milovala zpěv, a tak jsem byla rodiči přihlášena do hudební třídy na základní škole, kde jsem navštěvovala pěvecký sbor a současně jsem chodila na hodiny klavíru do ZUŠ Vyškov, kde jsem také v posledních letech sbírala své první pedagogické zkušenosti. V minulém roce se mi také úspěšně podařilo odabsolvovat na konzervatoři P.J. Vejvanovského v Kroměříži, obor hra na klavír. Na Hudební škole Yamaha jsem začala vyučovat před dvěma lety na pobočce v Kroměříži, kde jsem vedla kurzy Robátek, Prvních krůčků, Music Parade, klavesy pro začátečníky i dospělé a v neposlední řadě i příměstské tábory. V Praze se těším na nové tváře, které budu zažívat společně s vámi v Hudbě pro radost. 

 

 

Provozně - administrativní tým

Lucie Lakatošová

Lakatošová

Zástupce ředitelky, Fundraising

Abych se na mateřské dovolené nenudila, dostudovala jsem vysokou školu Mezinárodních vztahů a Evropských studií. Najednou jsem měla pocit, že mám moc volného času, a protože mám hodně dítě a druhé bylo na cestě, tak jsem začala hledat práci, kterou bych zvládala z domu. A do pár dnů mi do e-mailu přišla nabídka z Hudby pro radost, kterou navštěvuji s dcerou od jejích šesti měsíců a brzy začneme s hudební výchovou i našeho novorozeného syna. Byl to malý zázrak, na nic jsem nečekala a na nabídku odpověděla. Teď mám úžasný pocit z toho, že můžu vyhledáváním a zajišťováním prostředků pro naši organizaci pomoci jí posouvat se dále. 

 

 

 

Petra Pfeiferová

Pfeiferová

Koordinátorka, Administrátorka

Na hudební kurzy Hudby pro radost jsem začala s dcerkou chodit před 5 lety, když ji byl rok. Lekce nás velmi bavily a viděla jsem, že mají pro dceru smysl a rozvíjí její schopnosti. Proto když jsem dostala nabídku pracovat pro školu Hudby pro radost na pozici administrativy, bez váhání jsem tuto možnost přijala a mám radost, že celého projektu mohu být součástí. Do rodiny nám přibyl ještě další malý Yamaháček, kterého budou naše hudebně-pohybové kurzy také dětstvím provázet. Vše co se týká Vás klientů, řešení zápisu Vašich dětí do kurzů nebo pokud píšete na náš email, odpovídám Vám právě já. :)

 

 

Potřebujete poradit?

Nechce se Vám pročítat tuny informací a hledat co je pro Vás vhodné?

Nechte nám telefon a my Vám zavoláme.

Nebo nám zavolejte na telefonní číslo: +420 602 863 506

Chráněno službou reCAPTCHA a Google
Ochrana soukromí - Smluvní podmínky