Zakladatelka

Eva Klesová - ředitelka

Klesová

Můj původní obor byl obchod, ale vzdělávání mě odjakživa bavilo.

Miluji novinky, informace a knížky.

Po narození syna jsem přemýšlela o tom, co dobrého mohu udělat pro přirozený rozvoj jeho schopností a vlastně i jeho budoucí život ... a objevila jsem Hudební školu YAMAHA.

Kurzy jsme začali navštěvovat, když mu byl zhruba rok a natolik nás oslovily, že jsem se nakonec rozhodla v oboru pracovat a umožnit tak i dalším maminkám a jejich dětem v oblastech, kde Hudební škola YAMAHA zatím nefungovala, jejich navštěvování.

Celý můj profesní život mě bavilo vzdělávání dospělých, tak proč nezačít od začátku a nejít do pedagogiky…

Po zhruba 1/2 roce nekonečného hledání, zařizování a schůzek, které můj syn většinou absolvoval se mnou, jsme se konečně v září 2009 dočkali prvního zahájení kurzů Hudební školy YAMAHA v Kralupech nad Vltavou, České Lípě a na Mělníku pod mým vedením.

V současné době provozujeme 14 poboček v Ústeckém, Středočeském kraji a Praze.

Mezi tím jsem si v Kralupech nad Vltavou otevřela centrálu 😉 – Vzdělávací centrum od A do Z, později nazvané AZetko. To je dnes součástí Centra D8 o.p.s., kde nabízíme nekonečné množství aktivit pro všechny generace.

Protože jsem měla pocit, že se chci posunout zase o něco dál, začala jsem v minulém roce studovat aplikovanou psychologii. Můj příběh tak pokračuje dál…

Spolu s týmem lektorek děláme vše pro to, aby se Vám i Vašim dětem na našich hodinách opravdu líbilo. A jak dalece se nám to daří?

Navštivte nás a uvidíte sami...

 

Eva Klesová

Tel.: +420 602 863 506

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, odpovím Vám a ráda si poslechnu i Vaše připomínky.

Mám velké štěstí, dělám práci, která mě baví 🙂

 

Naše lektorky

Andrea Hamáková - Kadaň - Radka z.s.

Hamáková

Lektorka předškolních oborů

O Hudební škole YAMAHA jsem se poprvé dozvěděla, když mi bylo dvanáct - byl to pořad v televizi, kde japonské děti navštěvující tuto školu dokázaly svými improvizacemi zaujmout plný sál. Oslovilo mě to hlavně proto, že jsem v té době sama "bojovala" s hrou na piano v ZUŠ a strašně se mi líbilo, jak byl během pořadu kladen důraz na kreativitu, souhru a radost ze hry. Tehdy jsem ještě netušila, že se mi narodí neposedný syn, kterého neudrží v klidu nic kromě písniček a básniček. Díky němu jsem byla "donucena" každý den zpívat a hrát na kytaru, aby vůbec na chvíli usnul :-) A když před několika lety přišla nabídka vést předškolní kurzy Hudební školy YAMAHA, nedalo se tomu zkrátka odolat :-))) Malé děti a hudba byly odjakživa můj veliký zájem. A udělala jsem dobře, tato práce mě opravdu naplňuje a vidím v ní smysl :-)

 

Kateřina Paverová - Neratovice - RC Myšák

Paverová

Lektorka předškolních oborů

Jmenuji se Kateřina Paverová. Hudba mě provází už od útlého dětství až doteď a doufám, že bude i nadále. Nedovedu si svůj život bez hudby vůbec představit. Jako maminka dvou dětí jsem chtěla, aby i je hudba provázela od dětství a i když jsem jim od malička zpívala, po objeveni hudebních kurzů Yamaha jsem věděla, že je to to pravé. A proto, když se mi naskytla možnost být součástí tohoto úžasného konceptu a seznamovat s hudbou i ostatní děti, byla jsem nadšená. Je to pro mě ale i velká výzva a budu se snažit udělat maximum pro to, abych ji zvládla.

 

Jana Šebestová - Mělník - RC Kašpárek

Šebestová

Lektorka předškolních oborů

K hudební škole YAMAHA jsem se dostala coby čerstvá absolventka mělnického gymnázia. Tehdy mě kamarádka doporučila jako dobrovolnici/ vedoucí dětské herničky do RC Kašpárek, kde se hodně zpívalo, říkalo, hrálo, imitovalo, cvičilo. Odtud už byl jen krůček k dalším aktivitám v RC, jako je divadlo pro děti, všemožná zpívání - koledy, lidovky, hudební dílny a v témže čase se hledala na naši pobočku lektorka hudební školy Yamaha. Do té doby jsem (v tu chvíli bezdětná) o takových kurzech neslyšela. Po školení a hlubším náhledu na tuto tematiku jsem se ale do této výuky zamilovala a tato láska mi zůstala až dodnes. Nyní už jsem také maminka tří dětí předškolního věku a všechny mé děti naše lekce navštěvují a moji lásku k hudbě a těmto kurzům sdílejí. Není to jen o pravidelném kroužku pro děti, nějakém zpívání písniček a povídání říkadel - jsme tu všichni pro sebe i pro všechny, do této aktivity vkládá lektor i rodiče a děti všechno. Jedeme na plný plyn, vzájemně se nabíjíme a koluje mezi námi opravdu obrovská pozitivní energie, jsme v bezpečném a milém prostoru a čase. Každému, kdo ještě tápe a chce NĚCO VÍC, než jen "kroužek, aby se dítě zabavilo" říkám, přijďte se podívat a vyzkoušejte to na vlastní kůži. Doporučení nestačí, zkušenosti jsou nepřenositelné. Těšíme se na vás! Vaše Jana Š.

 

Monika Panešová - Roudnice nad Labem - Centrum D8

Lektorka předškolních oborů a popu

Zpěv mě provázel od útlého dětství. Zpívavala mi už babička, která byla členkou místního pěveckého sdružení. Na ZUŠ jsem začínala s klavírem, který jsem na delší dobu opustila, abych se mohla věnovat zpěvu, nejprve sborovému, později sólovému. Po střední škole jsem se rozhodla pro obor Hudební vychova a Angličtina na UJEPu v Ústí nad Labem a získala titul magistr. Během studia jsem téměř půl roku strávila na studijním pobytu v norském Stavangeru, který byl zaměřen na hudbu. Kromě několika sezón s taneční kapelou, jsem dlouhých 10 let působila v gothic-metalové kapele. O Hudební škole YAMAHA jsem se dozvěděla od kamarádky a sama jsem ji začala s dcerkou navštěvovat. Kromě zpívání také miluji tvořivé činnosti (šítí atd.), tanec a čtení.

 

Petra Skalová - Roudnice nad Labem - Centrum D8

Lektorka předškolních oborů, hry na flétnu a keyboard

Hudba mě provází od malička. V dětství jsme navštěvovala základní uměleckou školu obor - hra na klavír a také několik pěveckých sborů. Po absolvování gymnázia byla pro mě jasná volba pedagogická fakulta. Zde jsem vystudovala obor hudební výchova - matematika. Poté jsem učila na několika školách, od ZUŠ přes základní školu i na střední škole. Po narození syna jsem se dozvěděla o Hudební škole Yamaha. Zde učím již 10 let, od miminek, předškoláků, až po dospělé. Momentálně se věnuji i výuce zobcových fléten a kláves. Na Hudební škole Yamaha se mi líbí možnost kontinuálního hudebního vývoje. Učíme zde děti od batolecího věku až po dospělé. A pro všechny se najde propracovaná metodika, nepřeberné množství metod jak všem, dle jejich věku, zprostředkovat hudební rozvoj ve všech směrech.

 

Andrea Grundzová - Litoměřice - HOPík Gym

Lektorka předškolních oborů

Hudba je nedílnou součástí mého života už od dětství. Už od mala jsem navštěvovala pěvecké sbory, věnovala se tanci a hře na kytaru. Bylo pro mě tedy celkem přirozené, že jsem si jako své budoucí povolání zvolila cestu pedagoga. Vystudovala jsem obor pedagogické lyceum na střední pedagogické škole v Mostě. Při vysokoškolských studiích se ze mě stala dvojnásobná maminka, a tak šlo studium před mateřstvím stranou. Dcery však rostou jako z vody a mě se naskytla možnost začít pracovat jako lektorka v Hudební škole Yamaha. Celý koncept školy mě od první lekce neskutečně zaujal a vidím v něm obrovský potenciál ve vzdělávání dětí. Velmi mě těší být součástí hudební školy. Právě díky ní jsem se utvrdila v tom, čemu se chci v budoucnu věnovat.

 

Lucie Hédlová - Praha 8, Ďáblice - KC Vlna

Lektorka předškolních oborů

Jsem mámou dvou dětí a ačkoli jsem vystudovala pedagogickou školu, až teprve s každým dalším dnem, který společně s nimi prožívám, jsem lépe porozuměla jejich světu. Hudba mě provází téměř celý život - je pro mě odpočinkem, zábavou, prostorem k přemýšlení a tvoření, ale i k vyčištění hlavy. Největším koníčkem je pro mě zpěv, kterému se aktivně věnuji. Z nástrojů ovládám klavír, kytaru, flétnu a pohrávám si s ukulele. Těším se na Vás! :-)

 

Olena Žumárová - Praha 6, Dejvice - DS Oříšek

Lektorka předškolních oborů

Hudbě se věnuji od 6 let. Vystudovala jsem AMU ve Lvově (Ukrajina) obor housle a klavír. Poté jsem se vdala do České republiky, kde jsem rok procházela stáž na AMU v Praze v oboru housle. S narozením dětí jsem hudbu objevila v jiném světle. Hudbu jako kouzlo uspávání, hudbu jako kouzlo objevování světa, hudbu jako hru. Právě to mě přivedlo k HUdební škole Yamaha. Jako lektorka se od dětí na svých kurzech nabíjím energií a učím se od nich žít na 150% :-). Mimo hudbu pak ráda jezdím na kole, chodím po horách a plavu.

 

Milena Adamcová - Praha 6, Dejvice - DS Oříšek, Praha 6, Bubeneč - Arha, Praha 6, Řepy - KC Průhon

Lektorka předškolních oborů

Hudbě se věnuji od svých sedmi let. Nejdříve jsem chodila do Základní umělecké školy v Brandýse nad Labem, poté jsem studovala na Pražské konzervatoři a v roce 2012 jsem ukončila magisterské studium na Západočeské Univerzitě v Plzni. Pravidelně se také účastním nejrůznejších hudebních seminářů a přednášek v oblasti muzikoterapie. Hudební školu Yamaha jsem objevila v roce 2014 a zaujala mne především svou širokou nabídkou Předškolních hudebních programů. Mám vřelý vztah k dětem všech věkových kategorií a ráda bych skrze hudbu dětem zprostředkovala zapojení do tvůrčího hudebního procesu.

 

Adéla Ryšavá - Čestlice - ZUŠ Flow 

Lektorka předškolních oborů

Jmenuji se Adéla Ryšavá a jsem studentkou konzervatoře v Plzni, obor Klasický (operní) zpěv a také jsem učitelkou na ZUŠ Flow, kde vyučuji zpěv, klavír a hudební nauku. Již od ranného dětství se věnuji hudbě a vždy jsem věděla, že se ji chci věnovat po celý svůj život. V ZUŠ v Lysé nad Labem jsem chodila na hodiny klavíru, baletu, dětského sborového zpěvu a od 12 let jsem přešla na zpěv sólový. Po ukončení studia na ZUŠ mě vášeň pro hudbu neopustila a navštěvovala jsem soukromé hodiny zpěvu u paní učitelky a operní pěvkyně Jitky Soběhartové, která mě skvěle připravila na přijímací zkoušky na Konzervatoř. Během studií na střední škole jsem získala zkušenosti s prací s dětmi. Pracovala jako lektorka v dětské skupině a také jako chůva v dětském spolku. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje. Hudební škola Yamaha mi přijde jako skvělé propojení hudby a práce s dětmi a to mi dává velký smysl. Děti se zábavnou formou učí něco nového a objevují svět pomocí hudby. Jsem ráda, že své nabyté zkušenosti mohu předávat dál. Těším se na Vás na pobočce Čestlice, kde budeme rozdávat radost prostřednictvím Hudby pro radost. 

 

Barbora Špoljarič - 

Lektorka předškolních oborů

Jmenuji se Barbora Špoljarič. Hudba a tanec jsou mojí vášní, provázejí mě od dětství, kdy jsem se jim věnovala v ZUŠ. Tanci jsem nakonec propadla natolik, že jsem vystudovala taneční konzervatoř. Hudba je s tancem neodmyslitelně spjatá, a jelikož jsem k ní byla vedená odmalinka,mám ji moc ráda - poslouchat ji, tančit na ni, vytvářet ji... Dále jsem vystudovala HAMU se zaměřením na taneční pedagogiku, hudba je tedy moje každodenní radost i rutina. Skrze ní učím děti i dospělé, jak tančit s radostí a láskou. Se synem jsem objevila kurzy Hudební školy Yamaha a byla jsem nadšená z celkové koncepce a milých a vstřícných lidí. Je skvělé, že hravou a zábavnou
formou můžeme s hudbou seznamovat už i tak malá miminka. Nyní se i já mohu pustit do této výzvy a objevovat s dětmi radost z hudby, pohybu a světa umění. Moc se na to těším!

 

Leontýna Nieves - Kladno - FIT-E-MOTION

Lektorka předškolních oborů

Jmenuji se Barbora Špoljarič. Hudba a tanec jsou mojí vášní, provázejí mě od dětství, kdy jsem se jim věnovala v ZUŠ. Tanci jsem nakonec propadla natolik, že jsem vystudovala taneční konzervatoř. Hudba je s tancem neodmyslitelně spjatá, a jelikož jsem k ní byla vedená odmalinka, mám ji moc ráda - poslouchat ji, tančit na ni, vytvářet ji... Dále jsem vystudovala HAMU se zaměřením na taneční pedagogiku, hudba je tedy moje každodenní radost i rutina. Skrze ní učím děti i dospělé, jak tančit s radostí a láskou. Se synem jsem objevila kurzy Hudební školy Yamaha a byla jsem nadšená z celkové koncepce a milých a vstřícných lidí. Je skvělé, že hravou a zábavnou
formou můžeme s hudbou seznamovat už i tak malá miminka. Nyní se i já mohu pustit do této výzvy a objevovat s dětmi radost z hudby, pohybu a světa umění. Moc se na to těším!

 

Provozně - administrativní tým

Lucie Lakatošová

Lakatošová

Zástupce ředitelky, Fundraising

Abych se na mateřské dovolené nenudila, dostudovala jsem vysokou školu Mezinárodních vztahů a Evropských studií. Najednou jsem měla pocit, že mám moc volného času, a protože mám hodně dítě a druhé bylo na cestě, tak jsem začala hledat práci, kterou bych zvládala z domu. A do pár dnů mi do e-mailu přišla nabídka z Hudby pro radost, kterou navštěvuji s dcerou od jejích šesti měsíců a brzy začneme s hudební výchovou i našeho novorozeného syna. Byl to malý zázrak, na nic jsem nečekala a na nabídku odpověděla. Teď mám úžasný pocit z toho, že můžu vyhledáváním a zajišťováním prostředků pro naši organizaci pomoci jí posouvat se dále. 

 

Petra Pfeiferová

Pfeiferová

Koordinátorka, Administrátorka

Na hudební kurzy Hudby pro radost jsem začala s dcerkou chodit před 5 lety, když ji byl rok. Lekce nás velmi bavily a viděla jsem, že mají pro dceru smysl a rozvíjí její schopnosti. Proto když jsem dostala nabídku pracovat pro školu Hudby pro radost na pozici administrativy, bez váhání jsem tuto možnost přijala a mám radost, že celého projektu mohu být součástí. Do rodiny nám přibyl ještě další malý Yamaháček, kterého budou naše hudebně-pohybové kurzy také dětstvím provázet. Vše co se týká Vás klientů, řešení zápisu Vašich dětí do kurzů nebo pokud píšete na náš email, odpovídám Vám právě já. :)

 

 

Potřebujete poradit?

Nechce se Vám pročítat tuny informací a hledat co je pro Vás vhodné?

Nechte nám telefon a my Vám zavoláme.

Nebo nám zavolejte na telefonní číslo: +420 602 863 506

Chráněno službou reCAPTCHA a Google
Ochrana soukromí - Smluvní podmínky