Často kladené otázky (FAQ)

Můžu si lekci nejprve vyzkoušet?

ANO, první lekce v kurzu je vždy lekcí ukázkovou a má na ni právo každý náš nový student. Tedy až po této zkušební, ukázkové lekci, hradíte kurzovné. V případě, že nebudete chtít v kurzu pokračovat, nic neplatíte, v opačném případě zaplatíte i tuto lekci. 


Proč se mě rezervační systém ptá, zda chci přihlásit na celý kurz, když chci vyzkoušet jen ukázkovou lekci?

Přihlášení do kurzu funguje tak, že se vždy přihlašujete na celý kurz. Nebojte se, o ukázkovou lekci tím nepřicházíte.  První lekce v kurzu je vždy lekcí ukázkovou a má na ni právo každý náš nový student. Tedy až po této zkušební, ukázkové lekci, hradíte kurzovné. Proto se neváhejte přihlásit. 


Co si mám vzít sebou na kurz?

Na první lekci kurzu nic nepotřebujete, stačí Vám jen dobrá nálada. :) Vše ostatní Vám poví lektorka na první lekci. 

Na další lekce ( netýká se oboru Robátka) budete potřebovat základně vybavený penál - 5 základních barev pastelek, nůžky, tyčinkové lepidlo a izolepu. Dále si budete nosit výukové materiály, ketré se kupují na výuce u lektorky kurzu. 


Co mám dělat, když mi dítě onemocní?

Pro tyto situace Vám slouží Váš uživatelský účet v našem rezervačním systému, ve kterém si lekci jednoduše omluvíte a poté si ji můžete nahradit na jakékoliv naší pobočce a v jakémkoliv kurzu. Pozor náhrady se dají vybírat, jen daném pololetí. 


Kam mám přihlásit 17 měsíční dítě? (do Robátek nebo do Prvních krůčků 1)

Pro dítě tohoto věku volte již kurz První krůčky 1. Pokud si nebudete i přes to jistá, neváhejte nás kontaktovat na uvedený email či telefonní kontakt. 


Musím se vůbec, přes rezervační systém přihlásit?

Každý student musí být řádně zaregistrován přes náš rezervační systém, aby mohl být do kurzu úspěšně zapsán (každý kurz má určenou kapacitu). Pokud si nejte jistá, zda jste registraci udělala správně, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám s dokončením registrace a zapsáním studenta do kurzu. V případě, že vůbec nevíte, jakým způsobem dítě přes rezervační systém registrovat, také nás neváhejte kontaktovat. Administrativa s Vámi registraci dořeší. 


Je třeba ke kurzu zakoupit výukové materiály?

Ano, v každém kurzu děti pracují s leporelem, kde si procvičují jemnou motoriku a ztvárňují témata, která právě probírají na lekci. Poté Vám bude leporelo sloužit jako krásná vzpomínka na kurz a společně strávený čas s dítětem. 


Je možné navštěvovat kurz s mladším/starším sourozencem, pokud nemám možnost hlídání v době konání kurzu? 

Ano, je to možné. V tomto případě ale vyžadujeme, aby dítě nenarušovalo výuku a bylo schopné se zabavit stranou. Pokud si nejste jistá tím, že je toto možné zajistit, napište nám, najdeme alternativní řešení situace. 


Přihlásila jsem se na ukázkovou lekci, ale jsme nemocní. Co mám dělat? 

V případě náhlé nemoci, prosíme, omluvte své dítě z lekce z Vašeho účtu pomocí rezervačního systému. Lekci si přijdete vyzkoušet v dalším týdnu. V tomto případě bude Vaše druhá lekce, kterou navštívíte, lekcí ukázkovou. 


Kde najdu informace o kurzu či rozvrhu? 

Veškeré informace najdete  ve svém uživatelském účtu, který jste založila při registraci na kurz. Zde také můžete omlouvat své lekce v případě nemoci a zadávat náhrady.


Chci zapsat 2 děti do kurzu. Mám nárok na slevu? 

V případě zapsání sourozenců do jakéhokoliv z našich kurzů, máte pro jednoho z nich nárok na leporelo (výukový materiál) zdarma. Slevu na školné lze uplatnit pouze u dvojčat, kde sleva činí 20% ze školného pro jedno dítě.

Potřebujete poradit?

Nechce se Vám pročítat tuny informací a hledat co je pro Vás vhodné?

Nechte nám telefon a my Vám zavoláme.

Nebo nám zavolejte na telefonní číslo: +420 602 863 506

Chráněno službou reCAPTCHA a Google
Ochrana soukromí - Smluvní podmínky